Menu
Sepetim
Sitemize Hoş Geldiniz 16:30 Kadar Verilen Tüm Siparişler Aynı Gün Kargo << 100 TL ALTI KARGO ÇIKIŞIMIZ YOKTUR << Kargo Ücreti Kapıda Ödenmektedir..!

Hakkımızda

Proser İnovasyon San Ve Tic Ltd Şti

“Üreticiden son tüketiciye kadar profesyonel satış ağı, uygun maliyetli kaliteli ürünler!”

PRO-SER ENERJİ SİSTEMLERİ , 1993 ortalarında , sektörün öncü markalarına yetkili servis hizmeti sunarak başladığı faaliyetlerine bugün gaz yakıtlı ısıtıcılar , kombi , klima ve diğer iklimlendirme sistemleri yedek parçalarının üretim , ithalat , ihracat ve pazarlaması ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra sektördeki iş ortaklarına , müşterilerimize uzman kadromuz ile teknik danışmanlık yapmaktayız.

Firmamız , kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısıyla büyüme sürecini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Kaliteli ürün , en iyi hizmet , zamanında teslimat , uygun fiyat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti firma genel prensipleri olarak değişmez ilkeler haline getirilmiş olup bu da sektörün en önemli firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

Üretim ve satış politikasını bu ilke ve prensipler çerçevesinde sürdürerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelmemizde şüphesiz en önemli unsur çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizin teveccühüdür.

Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızın ilgi ve desteğine teşekkür ediyor , birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz.