Menu
Sepetim

  Servislere ve  Bayilere Özel Fiyatlar!  %30 İndirim Fırsatı Sizi Bekliyor!  Üyelik Sonrası Bildiri!  iletişim 0554 849 75 77

Gaz Valfi Vaillant Turbotech

Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi  Vaillant Turbotech
Gaz Valfi Vaillant Turbotech
844,74TL
Vergiler Hariç: 715,88TL
  • Stok Durumu: Stokta
  • Marka: HONEYWELL
  • Model: GV08
UYUMLUVAİLLANT
MarkaHONEYWELL
MenşeiHOLLANDA

Vaillant Turbotech Gaz Valfi

VAİLLANT TURBOTECH GAZ VALFİ NEDİR ?

Vaillant Turbotech Gaz valfi, kombi de kullanılmaktadır. Isıtma cihazlarında bulunan doğal gazın belli miktarlarda burulör sistemine aktarılmasını sağlayan içerisinde bobinle ile gazın akış yönünü ne izin veren bir kombi yedek parçasıdır.

VAİLLANT TURBOTECH GAZ VALFİ NEDEN BOZULUR ?

Vaillant turbotech gaz valfi arızalanma nedenlerinin başlıcaları gaz valfi bobinlerinin fazla çalışmasından dolayı yanmasıdır. Başka bir arıza nedeni içerisinde bulunan bobin yardımı ile çalışan kapakçıkların takılı kalmasından dolayı gaz geçişinin sağlanamamasıdır.

VAİLLANT TURBOTECH GAZ VALFİ BOZULDUĞU NEREDEN ANLAŞILIR ?

Vaillant Gaz Valfi bozulduğu takılı olduğu kombinin dijital olması nedeni ile ekranda vereceği arıza kodlarından anlaşılabilir. Genellikle vaillant kombi cihazlarında f 28 arıza kodu vermesi ile gaz valfi arızalandığını anlayabiliriz. Gaz valfi bozulduğunda cihaz üç ateşleme denemesinden sonra alev oluşamayacağından dolayı f 28 arıza koduna düşüp bekleyecektir.

VAİLLANT TURBOTECH GAZ VALFİ NASIL DEĞİŞTİRİLİR ?

Vaillant turbotech gaz valfi değişimi yetkili kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. cihazın gaz vanası kapatılı. Kombi cihazına gelen elektrik kesilir. Vaillant turbotech gaz valfi üzerinde bulunan 2 adet soket sökülür. Valfin üzerine bağlı olan iki adet 24 açık ağız anahtar ile tutulabilen rekorlar sökülerek arızalı ürün yerinden çıkartılır. Yeni ve orjinal ürün olan honeywell VK8515MR4571U gaz vanası rekorlarda bulunan yeni contalar ile değiştirilmelidir. Gaz valfin de bulunan rekorla iyice sıkılmalıdır. soketler yerine takıldıktan sonra . Gaz girişi açılmalıdır. Kombi cihazına elektrik verildikten sonra cihaz çalıştırılmalıdır. Kombi cihazı çalışır iken gaz kaçak testi yapılmalıdır. Herhangi bir Kaçak söz konusu değil ise elektrik kablo kontrolleri yapılıp cihaz çalışır halde bırakılabilir.

NASIL SATIN ALIRIM ?

İhtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyerek sepet sayfasından ödeme sayfasına yönlendirildiğiniz ekranda tercihinize bağlı olarak satın almak istediğiniz ürünümüzü sahip olduğunuz kredi kartı ile 12 taksite varan ödeme seçenekleri ile, sahip olduğunuz banka kartı ile tek çekim olarak ve havale/eft yolu ile satın olabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: gaz , valfi , vaillant , turbotech , valfleri
Bildirim Modülü

Sayfamızdaki ziyaret deneyiminizi ve işlevselliği  artırabilmek için sitemizde çerez kullanıyoruz Gizlilik Politikası