Makaleler » Kombi Yedek Parça » Türkiye'nin öncü yedek parça dağıtım ağı; kombiparcadeposu.com

 Türkiye'nin öncü yedek parça dağıtım ağı; kombiparcadeposu.com

 

Türkiye’nin öncü yedek parça dağıtım ağı; kombiparcadeposu.com

Hermetik , Yoğuşmalı Kombi gruplarında 81 İl yedek parça hizmeti veren dünyanın en büyük satın alma topluluklarından  Türkiye’nin satış sonrası Parça  öncüsü 11 şirketi çatısı altında buluşturuyor.

Kombiparcadeposu.com, aralarında 60 yılı aşkın tecrübesi ile Kombi yedek parça satış ve dağıtım ağı konusunda gerek marka gerekse Kombi  bazında uzmanlaşmış şirketlerin güç birliği yapması ile 2012 yılında faaliyetlerine başladı. Kuruluşundan bir yıl gibi çok kısa bir süre sonra dünyanın en büyük satın alma gruplarından biri olan Pro-Ser  ile ortaklık anlaşması imzalayan Pro-Ser, çatısı altındaki 11 firmanın konusunda uzmanlaşmış kadroları Kombi  yedek parçalarının ithalat, satış ve pazarlamasını yapıyor. Kombiparcadeposu’un 5 kıtada hizmet veren güçlü Yedek Parça  tedarik ağı ile Kombiparcadeposu daima Türkiye’nin zirvesinde” diyen Kombiparcadeposu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yavuz sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle Türkiye’nin satış sonrası Yedek Parça öncülerini bünyesinde bulunduran Kombiparcadeposu nu daha yakından tanıyabilir miyiz?
81 İle  yedek parça hizmeti veren Türkiye'nin en büyük satın alma topluluklarından dir.

.

Pro-Ser satın alma, dağıtım ve personel gücü, üyelerinin gücünden geliyor. Kombiparcadeposu her bir iş ortağı branşında sektörde lider konumda ve çok büyük bir dağıtım zincirine sahip. Bu güç sayesinde de hizmet ağımızı her geçen gün arttırmaktayız.

Kombi markalar ile olan işbirlikleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

Kaliteli ve fiyat konusunda rekabetçi bir üretici ağı oluşturarak, yedek parça sektöründe alternatif seçme hakkı oluşturma imkanı sağlıyoruz. 11 iş ortağımızın verdiği güçle de dev Kombi markaları ile köprüler kuruyoruz. Tüm işbirliklerimizi “Kaliteli Yedek Parça”, “Memnuniyet”, “Kalıcı Hizmet Ağı” ve “Avantajlı Fiyat” olmak üzere 4 temel başlık üzerine inşa ediyoruz. Sağlam temelli köprüler de el birliği ile oluşturulan güçlü tedarik zinciri ile oluyor.

Dünya pazarında önde gelen markaların gücünü elimizde bulunduruyoruz. Bu markalar kalitesini, sağlamlığını kanıtlamış, sertifikalarla belgelemiş uluslararası markalardır. Bugün portföyümüzde bulunan markaları şöyle sıralayabiliriz: Pakkens , Fime , Ceme , Elbi , Valmex , Vs.

Satın alma gücümüzü arttırarak rekabetçi fiyat avantajları oluşturup, iş ortaklarımızın pazarda etkili satış yapmalarına olanak sağlamayı, aynı zamanda pazardaki lider konumumuzu korumayı hedefliyoruz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4